sobota, 10 listopada 2012

Bohaterowie.
Effy Walkers (Elizabeth, Eff, Effs, F, Walker)

Waga:  48 kg
Wzrost: 168 cm
Data urodzenia: 3 stycznia 1996 r. (16 lat)
Miejsce urodzenia: Cambridge, Anglia
Miejsce zamieszkania: Londyn, Anglia. Jednorodzinny dom położony w spokojnej dzielnicy. 
Rodzina: Effy nie spędza za wiele czasu z rodzicami, rzadko z nimi rozmawia. Są oni ludźmi poważnymi, z zasadami. Przez to dziewczyna postrzega ich za nudnych i mało interesujących. Nie mają ze sobą bliższych kontaktów, gdyż Eff ma zupełnie inny charakter. Przy rodzicach nie jest sobą, oni nie znają jej prawdziwego oblicza, po prostu jest cicha i spokojna. Nie zwraca na nich zbytnio uwagi, oni robią to samo. Mama, Sarah, pracuje w potężnej firmie – biurowcu. Jest kobietą cichą i surową, zawsze ma takie samo zdanie jak jej mąż. Jest bardziej skupiona na nim i swojej karierze niż na córce. Tata, Steven, jest biznesmanem, to człowiek, która uważa, że jego zdanie jest najważniejsze, lubi rozkazywać. Mimo, że państwo Walkers nie mają zbyt bliskiego kontaktu z Effy, tak naprawdę bardzo ją kochają i troszczą się o nią, zawsze muszą wiedzieć, gdzie jest i kiedy wróci do domu. Często wersja ich córki mija się z prawdą, bo nie byliby zadowoleni, że zamiast oglądać film u koleżanki, upija się na jakiejś imprezie. Dziewczynie nie przeszkadza, że ma takie stosunki z rodzicami, w sumie są jej obojętni. Próbuje to maskować i ukrywać, jednak czasami marzy o życiu rodzinnym, takim jak ma np. Sophie. F ma dwudziestojednoletnią siostrę, Lou, która wraz ze swoim mężem i 1.5 roczną córeczką mieszka w Primrose Hill w Londynie. Jest stylistką gwiazd. Siostry mają ze sobą bardzo dobry kontakt, obie lubią dobrze się bawić i nie rozumieją swoich rodziców, co je do siebie zbliża.
Wygląd: Jest dziewczyną o bardzo delikatnej urodzie. Niebieskie oczy, których spojrzenie przyciąga wielu, zgrabny nosek, duże usta o ślicznym kształcie, szatynowe włosy średniej długości i idealna cera – Effy jest uważana za naturalnie piękną. Bardzo dużo osób mówi jej, że ma niezwykłą urodę. Sama nie widzi w sobie nic ładnego, ma wiele kompleksów. Jest szczupła i dość wysoka, można pozazdrościć jej figury. Na co dzień stawia na lekki makijaż, czasem, na imprezy podkreśla oczy kredką lub eyelinerem. Interesuje się modą i ma dobry gust, ubiera się w to co jej się spodoba, dlatego nie można określić jej stylu, czasami założy luźną sportową koszulkę, czapkę i trampki, innym razem sukienkę, torebkę i balerinki.
Charakter: Effy Walkers to skomplikowana dziewczyna. Razem z Molly, Sophie i resztą znajomych tworzy elitę w szkole. Stwarza pozory pewnej siebie, każdy ma do niej szacunek. Tak naprawdę jest zakompleksioną nastolatką, dla której bardzo ważne są jej przyjaciółki. Zawsze wesoła, wygadana i uśmiechnięta. Doskonale umie udawać, że wszystko w porządku. Nigdy nie wiadomo jak naprawdę się czuje, trudno ją rozszyfrować. Często pali papierosy. Ten nałóg nie podoba się Li, która stara się aby dziewczyna rzuciła. Wiedzie dość ciekawe życie, rzadko się nudzi, wiele osób jej z tego powodu zazdrości. Uwielbia imprezować, pije wtedy alkohol i czasem zalicza jednorazowe przygody. Tak naprawdę nigdy niebyła w prawdziwym związku. Można powiedzieć, że boi się takiego, boi się swoich uczuć. Cieszy się dużym powodzeniem, jednak ona nie zwraca uwagi na otaczających ją chłopaków, żadnego z nich nie kocha. Sądzi, że jednorazowi chłopcy to rozrywka, nic do nich nie czuje, uważa to tylko za zabawę. Nie chce wiązać się z kimś na poważnie, bo boi się, że ta osoba ją wykorzysta i rzuci, najbardziej w świecie nie chce być zraniona. Effy potrafi poprawić humor, potrafi być też złośliwa, wredna i chamska. Jest szczera, zawsze ma swoje zdanie, które rzadko zmienia. Liczy się z opinią innych. Można powiedzieć, że jest szalona, uznaje zasadę YOLO, jednak umie się opanować, ma swoje wartości.
Hobby: Uwielbia się ruszać. Taniec, bieganie i różne ćwiczenia sprawiają jej przyjemność, relaksują ją.  Oprócz tego kocha zakupy. Effy lubi też pozować do zdjęć. Dzięki temu, że jej siostra ma znajomości w tej branży czasami pozuje znanym fotografom. Dziewczyna ma potencjał, jednak traktuje to tylko jako zabawę. 
Molly Parker (Li) 

Waga: 50 kg,
Wzrost: 165 cm,
Data urodzenia: 6 lipca 1995 r. 17 lat,
Miejsce urodzenia: Grecja, Ateny,
Miejsce zamieszkania: Razem z mamą mieszka w apartamencie w centrum Londynu.
Rodzina:
Mama – Megan.
Ojciec – Leon.
Tata Molly jest grekiem i tylko tyle o nim wie. Nie wychowuje jej i nie utrzymuje z nią kontaktu. Jej mama zakochała się w nim podczas swojego pobytu w Grecji, był to krótki ale burzliwy romans w którym również zaliczyła wpadkę. Leon nie chciał poślubić Megan ani stać się ojcem Molly. Po jakimś czasie wróciła do Londynu by tam samotnie wychować córkę. Odkąd na świat przyszła Molly jej matka jest alkoholiczką, nie chcę poddać się leczeniu na którym bardzo zależy jej córce. Li nie potrafi sobie poradzić z nałogiem mamy, jest tym wyczerpana, nie wie co ma robić, gdzie szukać pomocy. Chciała by uciec, wyjechać jak najdalej stąd, ale wie że nie może zostawić mamy.   
Wygląd: Molly ma dość długie, lekko falowane, kasztanowe włosy, jasną, idealną cerę i zielone oczy. Na co dzień nosi lekki makijaż, często podkreśla oczy kredką. Jest szczupłą dziewczyną, lecz nie za wysoką, kocha swoją figurę i nie ma za wiele kompleksów. Jej stylu nie da się określić jednym słowem, ubiera się elegancko ale również na luzie. Na lewym nadgarstku od wewnątrz ma tatuaż-znak nieśmiertelności.     
Charakter: Molly jest tą średnią-jeśli chodzi o wiek w ich trójce. Z punktu widzenia nieznajomych, czy rodziny jest delikatną, słodką dziewczyną, przekonuje do tego jej wygląd. Ale tak naprawdę jest silną osobą, chociaż już powoli nie radzi sobie z chorobą mamy przez którą jest strasznie zamknięta w sobie, przed mało kim potrafi się otworzyć, mówić o swoich uczuciach, doświadczeniach, niepowodzeniach. Lubi się buntować, jest stanowcza i uparta. Potrafi mówić nie, odmawiać i stawiać czoła problemom. Li to wredna osoba, nie zwraca uwagę na uczucia innych, pomiata ludźmi, zawsze robi to co ona uważa za stosowne. Nie liczy się z opinią innych, ma ją głęboko w dupie. Razem ze swoimi przyjaciółkami tworzy elitę szkolną do której każdy chcę się dostać, są szanowane a ich zdanie jest bardzo cenione. Molly nie jest przeciętną nastolatką, nie marzy o księciu z bajki i prawdziwej, idealniej miłości tak jak koleżanki w jej wieku. Lubi się bawić, na imprezach ale również ludźmi w szczególności chłopcami, nigdy nie była z kimś na poważnie, z kimś kogo by kochała. Alkohol, chłopcy, imprezy, sex – to jej i Effy całe życie, zgrywają niegrzeczne dziewczyny. Molly bardziej podobna jest do Eff niż Sophie, chociaż wszystkie są zupełnie inne. Li jest pewna siebie, zawsze wygrywa i niczego się nie boi w gruncie rzeczy próbuje być kimś kto niczego się nie boi. Zawsze chodzi z podniesioną głową i nigdy nie unika czyjegoś wzroku. Chce coś osiągnąć kiedy będzie dorosła i wyjechać stąd, uciec najdalej jak się da. Chociaż Londyn to jej kochane miasto, wiąże z nim wspomnienia z dzieciństwa, marzenia, wszystkie spędzone chwile z przyjaciółkami i całe jej życie, to nie chce tu zostać, przez te wszystkie lata odkąd jej mama jest alkoholiczką każdego dnia cierpi, za dużo złych doświadczeń i przeżyć wiąże się z tym miastem. Na pewno będzie wracać wspomnieniami do Londynu i tęsknić, to i tak chce opuścić swoje miasto.     
Hobby: Molly zajmuje się fotografią i modelingiem, idzie jej całkiem nieźle, lecz nie jest pewna czy właśnie to chcę robić w przyszłości.  


Sophie Lee (Soph, Sophle, Lee) 

Waga:  49 kg
Wzrost: 160 cm
Data urodzenia: 9 października 1994 r. (18 lat),
Miejsce urodzenia: Londyn, Anglia
Miejsce zamieszkania: Przytulny domek na przedmieściach Londynu. 
Rodzina: Jej mama - Cornelia jest nauczycielką angielskiego, a tata - Greg lekarzem w pobliskim szpitalu. Ma pięcioletniego barta - Alexa. Jest bardzo zżyta z rodziną. Ma świetny kontakt z rodzicami, którzy ufają jej bezgranicznie. Sophie lubi spędzać czas z rodziną. Traktuje swoją mamę jak przyjaciółkę i mówi jej wszystko, co nie koniecznie podoba się Effy i Molly. Państwo Lee to typowa, kochająca się rodzina, bez żadnych problemów, z tradycjami. 
Wygląd: Soph jest uroczą blondynką. To bardzo drobna i szczupła dziewczyna. Jej wygląd pasuje do jej charakteru. Długie włosy najczęściej nosi rozpuszczone, lekko pofalowane. Z jej niebieskich oczu można odczytać, że jest osobą nieśmiałą. Jej twarz usłana jest piegami, co jeszcze bardziej dodaje jej uroku. Na co dzień  delikatnie się maluje, podkreślając błyszczykiem swoje piękne usta. Ubiera się dość elegancko. 
Charakter: Sophie to typ cichej, nieśmiałej, uśmiechniętej nastolatki. Dla każdego bardzo pomocna, miła i uczciwa. Nie ma wrogów, każdy jest w stosunku do niej delikatny. Mimo tego, że jest popularną dziewczyną w szkole to od imprez, chłopków, używek i alkoholu woli spokojnie spędzony wieczór przy książce lub z rodziną. Jest osobą bardzo odpowiedzialną, rozważną i spokojną. Ma zaplanowaną przyszłość,  wie do jakiego pójdzie Collegu i na jakie studia. Z wyglądu podoba się wielu chłopakom, jednak ona nie jest szczególnie nimi zainteresowana. Nie ugania się za nimi, nie potrafi flirtować, ani nie chodzi na randki. Nigdy nie miała chłopaka, uważa, że jeszcze nie jest gotowa na poważny związek. Jest przeciwieństwem swoich przyjaciółek. Swoje zdanie najczęściej zostawia dla siebie, ponieważ boi się wyrażać własnej opinii, nie chce nikomu podpaść. Jest zamknięta w sobie. Gdyby nie należała do elity byłaby zaliczana do szarych myszek, lub kujonów. Jest bardzo delikatną i wrażliwą dziewczyną. 
Hobby: Sophle pięknie śpiewa, chociaż ukrywa swój talent. Jest molem książkowym, oprócz tego interesuje się modą. Mimo, że jest ładna i fotogeniczna to ma za mało odwagi żeby stanąć przed obiektywem aparatu.                                                  

Lou Teasdale
Dwudziestojednoletnia siostra Effy. Ma 1.5 roczną córkę Lux i męża Toma. Pracuje jako stylistka i makijażystka wielu gwiazd, m.in. 1D. Ma bardzo dobry kontakt z młodszą siostrą, gdyż obie są do siebie bardzo podobne. Często zaprasza do siebie Effy i jej przyjaciółki. Mieszka na ekskluzywnej dzielnicy Primrose Hill.Szkolna elita.
Kate, Melanie, Naomi, trzy popularne dziewczyny, dobre koleżanki głównych bohaterek, kochają zabawę. Jay, szesnastoletni gej, bardzo zabawny, miły, towarzyski chłopak. 


Robert, osiemnastoletni flirciarz, łączy go z Effy coś więcej niż przyjaźń, jednak nikt nie wie jak to nazwać. 
Darren i Amber, jedyna para w tej paczce. Są nierozłączni.
One Direction


Louis Tomlinson(20), Niall Horan(19), Liam Payne(19), Zayn Malik(19), Harry Styles(18) 
                                                            
Eleanor Calder(20), dziewczyna Louisa Tomlinsona. 
                                                     

Perrie Edwards(19), dziewczyna Zayna Malika.  
najprawdopodobniej jutro dodamy pierwszy rozdział, opisujący zwykły dzień głównych bohaterek i relacje między nimi. zachęcamy o komentowanie i obserwowanie naszego bloga. prosimy również, jeżeli tylko to możliwe o reklamowanie go na swoich blogach, czy stronach na facebooku, byłybyśmy bardzo wdzięczne. nasze pytanie: która z bohaterek podoba wam się najbardziej? do której jesteście najbardziej podobne? :) 

49 komentarzy:

 1. Tak nowy blog, nowe przygody... kto wie może będzie nawet lepszy od pierwszego? Co do pytania to w sumie najbardziej jestem podobna do Sophie i Effy do każdej z tych dwóch po trochu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a i chciałam się zapytać... jak się w rzeczywistości nazywa Effy? ^^.

   Usuń
  2. przepraszam, ale na razie nie chcemy podawać nazwisk bohaterek :) - Effy

   Usuń
  3. dobrze rozumiem, sama się zastanawiam czy podawać nazwiska na owym blogu swoich bohaterek :)). I chyba postąpię tak samo jak wy.

   Usuń
 2. Chyba Sophie najbardziej przypomina mnie.
  Tak zdecydowane tak:)
  Zgodzę się z koleżanką powyżej: nowy blog, który na pewno będzie świetny!
  Wiem o tym bo sądząc po poprzednim, który wywołał na mnie duże wrażenie, ten również będzie na prawdę niesamowity!
  Jeśli chcecie zapraszam do mnie:
  http://do-you-think-you-are-doing-well.blogspot.com/
  Pozdrawiam- Magda :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Według mnie Sophie jest najlepiej wykreowaną postacią bo u pozostałych dziewczyn, niektóre cechy wydają mi się wyolbrzymione. W każdym razie.. obserwuję gdyż jest ciekawa fabuły i tak dalej. :)
  Zainteresowały mnie dwie postacie a mianowicie: Darren i Amber.
  Pozdrawiam i życzę weny.
  Sherry.

  OdpowiedzUsuń
 4. Podobna ? Nie wiem, swoje cechy wyłapałam u każdej :)
  Zapowiada się ciekawie :D
  Będę czytać :)

  PS.: Ja bym się nie pogniewała, gdybyś napisała chociaż słowo o rozdziale na moim, bo takie zwykłe linki, trochę... Hmm... No tak szczerze, to denerwują :D Ale wybaczę ci, bo ten blog zapowiada się naprawdę fajnie :)

  Mwahh <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi się najbardziej podoba Effy.
  Chociaż wydaje mi się, że podobna jestem w jakiejś części do każdej z nich.
  Wgl. nwm. czemu, ale wydaje mi się, że Effy będzie z Hazzą, Molly z Niallem, a Sophie z Liamem :P
  Tak mi się wydaje, hehhe : )
  Czekam na prolog ; )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + zapraszam na nowego bloga
   http://love-lies-trust.blogspot.com/

   Nie obrazicie się chyba, że zaczynam podobnie .?
   Zainspirowałyście mnie ; )

   Usuń
  2. szczerze? od samego początku komentujesz nasze rozdziały, zawsze wyrażasz długie opinię i bardzo cię za to cenię :) jednak wchodząc na twojego bloga trochę się zawiodłam. oczywiście, każdy ma prawo do robienia takiego opowiadania jakie on chce i w ogóle. zakładając to opowiadanie chciałyśmy stworzyć coś innego, wymyślić taką historię jakiej jeszcze nigdzie nie widziałyśmy, wygląd, nazwę i bohaterki. tak, aby live, truth, love było czymś oryginalnym i żeby nikt nie posądzał nas o żadne kopiowanie itp. takiego tła raczej nikt nie ma, imion bohaterek chyba też, ale to bardzo mały szczegół. historia potoczy się tak jak my to sobie wyobraziłyśmy. charaktery bohaterek to głównie cała prawda o nas, a trzecia dziewczyna to osoba z naszego środowiska, która według nas bardzo pasuje do jednego chłopaka z 1D. długo męczyłyśmy się z nazwą, bo nie chciałyśmy, mieć 3 cech bohaterek jak ma już wiele blogów, więc wybrałyśmy takie wartości, które będą miały znaczenie w tym opowiadaniu i życiu bohaterek. twoja nazwa jest trochę podobna, a w bohaterkach występuje coś takiego 'Ja i Kim jesteśmy rozrywkowe, a Cam to sztywniara, mimo tego kochamy ją', to tak samo jak z Molly i Effy, które przyjaźnią się z Sophie. oprócz tego masz bohaterkę, którą znalazłyśmy my i to my pierwsze jej użyłyśmy. wchodząc na niektóre blogi widzimy, że powoli wiele blogów zaczyna ją mieć, a jestem w 100% pewna, że to my ją odkryłyśmy. do tego wykorzystujecie zdjęcia, które sama Molly (czyli Jess z HBS) sama szukała, przerabiała itp. wystarczyłoby chociaż wcześniej zapytać, czy coś (nie mówię tego tylko do ciebie). przykro mi jeżeli cię uraziłam, ale postanowiłam wyrazić moją opinię i mam nadzieję, że nadal będziesz nas czytać i będziesz jednym z najbardziej zapamiętywanych czytelników. zobaczymy co sądzi o tym, Molly. przepraszam, że się tak rozpisałam, ale będąc szczera to chodzi mi tylko o te kilka szczegółów - Effy

   Usuń
  3. szczerze powiedziawszy zgadzam się z Eff, swoją bohaterkę wzięłaś z naszego bloga, po raz pierwszy pojawiła się ona u nas, szukałam ją bardzo długo, chciałam dziewczynę z rudymi włosami bo bardzo mi się podobają i w przyszłości chciałabym się na taki właśnie kolor przefarbować, jak wspomniała Effy bierzesz zdjęcia z naszego bloga, gdyż to które masz w opisie bohaterów sama przerobiłam, wycięłam ją i wgl. cytuję "Potrafi zaleźć niektórym za skórę. Prócz Cam i Alex nie ufa nikomu." jest to charakter Jess, ona właśnie taka była, nie ufało nikomu, wyjątkiem były Em i Chloe, jednak nie to mnie najbardziej zszokowało, tylko nazwa twojego bloga, która jest bardzo podobna do naszej, dużo czasu poświęciłyśmy na znalezieniu i wybraniu odpowiednich słów do nazwy, siedziałyśmy cały dzień nad wyglądem naszego bloga, ta historia również będzie inna i jeszcze nigdzie się z taką nie spotkałam, nie lubię, a wręcz drażni mnie to, że ktoś nas kopiuje, my staramy się być oryginalne i chciałybyśmy prosić o to innych, ale ja nie mam na to wpływu, mogę tylko wyrazić swoje niezadowolenie, to wszystko - Molly

   Usuń
  4. O kurde, przepraszam. Nie wiedziałam, że to was tak wkurzy ..
   Co do bohaterek, to chciałam mieć każdą z innym kolorem włosów. Prócz tej, którą była Jess w waszym HMS, to tamte dwie znalazłam sama. To zdjęcie Jess znalazłam po prostu w necie. Szukam zdjęć bohaterek na różnych stronach. Również chciałam bardzo dziewczynę z rudymi włosami, ponieważ mi też one się bardzo podobają. Padło akurat na tą dziewczynę, ponieważ prowadzilam już dużo blogów i miałam problem ze znalezieniem bohaaterek, więc całe dwa dni spędziłam na przemyśleniu mojego bloga. Przepraszam, jeśli tak bardzo jesteście za to złe. Nie chciałam wszystkiego skopiować. Po prostu wzorować się w małym stopniu na waszym byłym opowiadaniu. Jeśli jednak to was 'rozczarowało' to naprawdę przepraszam. Skoro chcecie być oryginalne i nie życzycie sobie kopiowania, czy czegoś w tym stylu, to mogę pomyśleć o usunięciu bloga.

   Usuń
  5. nie musisz usuwać bloga, tylko na przyszłość prosimy żebyś nas nie kopiowała, :) - Molly

   Usuń
 6. Czekam na prolog ;) Jestem ciekawa historii ;)
  Zapraszam również do mnie: http://swiat-oczami-jessi-i-jamesa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Wybaczcie, ale w moim regulaminie jest zakaz przerabiania szablonów, uznałabym jedynie to, że zmieniłyście kolor na czarnobiały, jednakże to, że usunęłyście nazwę mojego bloga mi się nie podoba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. usunęłyśmy nazwe twojego bloga ponieważ był razem z hard-bland-sensitive, a ten nagłówek był do naszego nowego bloga, więc musiałyśmy to uciąć, szczerze powiedziawszy już wiele osób pytało się nas jak robimy nagłówki i poleciłyśmy twojego bloga więc powinnaś być zadowolona i myśle, że nie będziesz miała do nas pretensji, licze na to, że następnym razem również będziemy mogły skorzystać z twojej pomocy, :) - Molly

   Usuń
  2. Mogłyście napisać, to bym zmieniła nazwę na tamtą ;)No cóż, zła nie jestem. Pozdrawiam ^^

   Usuń
 8. Fajni bohaterowie, tez założyłam sobie nowego bloga serdecznie zapraszam ( www.story-about-chanel-and-justin.blogspot.com )

  OdpowiedzUsuń
 9. no no zapowiada sie ciekawie napewno będe czytać

  OdpowiedzUsuń
 10. nie wątpię,że ten blog będzie tak wspaniały jak poprzedni ,ja również czekam na prolog no i Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wydaje mi sie ze najbardziej podobną do mnie jest Molly :D a co do bloga zapowiada sie fajnie i na pewno go dla was zareklamuje u siebie :) przy okazji zapraszam www.onemore-night.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Fajnie się zaczyna, będę tu zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 13. skąd bierzecie zdjęcia głównych bohaterek? :) Blog zapowiada się ciekawie, mam nadzieję, że będzie tak samo dobry jak pierwszy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tumblr, google, weheartit, ich blogi, facebook, - Molly

   Usuń
  2. A jak się nazywają, F, Soph, Lee??

   Usuń
  3. nie chcemy na razie podawać ich nazwisk x - Effy

   Usuń
 14. Bohaterowie są super :) Nie wiem do której jestem najbardziej podobna , ale najbardziej podoba mi się Sophie :) Ta która pisała notki z Jess jaką dziewczyną się teraz zajmuje ? :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Swietnie sie zapowiada..xx
  Bede czytac.
  Hmm.. Chyba do Effy. Z ta jedna roznica ze nie pale.
  Zapraszam do mn.:
  larryisforever.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. czekam na 1 rozdzial
  hm a podobna jestem z jednej strony do Sophie (wyglad niektore cechy charakteru) a z drugiej do Molly(tez niektore cechy charakteru).
  obserwuje i w wolnych chwilach zapraszam do mnie amore-immortale.blogspot.com (jest milosc, sa szybkie samochody i gdzies tam w tle 1D)

  OdpowiedzUsuń
 17. "-Jesteś na mnie zła?
  Nic nie odpowiedziałam, tylko z łóżka zabrałam króliki, które schowałam do klatki. Powróciłam na swoje miejsce i spojrzałam na ręce Nialla, w których trzymał miskę z żelkami.
  -Przyniosłem żelki- dodał, przekonując mnie do tego bym nie była już zła [...]" jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego Jenny jest zła na Nicka to wejdź na bloga http://beautiful-famous-and-rich.blogspot.com/ gdzie właśnie pojawił się nowy rozdział. Przepraszam za spam i miłej niedzieli życzę ♥

  OdpowiedzUsuń
 18. kiedy dodacie rozdział? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przepraszam, ale dzisiaj już się raczej nie pojawi. jesteśmy jak na razie zajęte i nie zdążymy ze wszystkim. postaramy się jutro, a jeżeli nie to będzie we wtorek - Effy

   Usuń
 19. czy ta cala elita wniesie cos waznego do opowiadania itp?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie, jedynie Robert, gdyż jak jest wspomniane łączy go z Effy coś więcej niż przyjaźń, jednak wszystko zostanie wyjaśnione w następnych rozdziałach, :) - Molly

   Usuń
 20. To dziewczyny nie będą z chłopakami z 1D?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. historią będzie pomiędzy chłopcami z One Direction a naszymi bohaterkami, :) - Molly

   Usuń
 21. Świetne zapraszam na www.nielammiserca.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Kocham wasze opowiadania : >
  Co by to nie było ;p . Czekam na nast. rozdział ;]

  OdpowiedzUsuń
 23. Bohaterki sa odjazdowe aja jestem mega wybuchowa mieszaninka ich wszystkic XD

  OdpowiedzUsuń
 24. Jak na razie trudno mi ocenić gdyż są dopiero bohaterowie, ale mam nadzieję, że osiągniecie sukces tak jak w poprzednim blogu :)
  +Czytałam poprzednie komentarze i tam napisałyście, że pierwsze znalazłyście te bohaterki, a tak na prawdę to Effy jest na moim blogu jako główna bohaterka od sierpnia :) Ale ogólnie nie weźcie tego za złe gdyż wiem, że nie czytacie mojego bloga XD
  Dobra jak bd na dłużej na kompie to dodam się do obserwatorów:D
  Kiedy pojawi się 1 rozdział lub prolog ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. napisałyśmy, że pierwsze znalazłyśmy postać Jess, gdyż jest ona w ogóle nieznaną osobą, a rozdział dodamy za chwilę :) - Effy

   Usuń
 25. MOLLY TO BLOGERKA!!! http://www.skinnyliar.blogspot.com/ KOPIUJECIE JEJ ZDJĘCIA BEZ ZGODY!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiemy, kim jest molly. bierzemy jej zdjęcia, ale nie robimy z nimi nic złego. jeśli nie zauważyłaś nie tylko my ją mamy, a tak przy okazji dużo osób wykorzystuje blogerki jako bohaterki na swoje blogi, zazwyczaj są to zagraniczne dziewczyny, a ona jest piękną polką - Effy&Molly

   Usuń
 26. Skąd wzięliście zdjęcie Sophie ? Bo wiem, że to jakaś gwiazda (podajrze aktorka), ale nie mogę sobie jej imienia i nazwiska przypomnieć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już sama nie pamiętam znalazłyśmy ją gdzieś w internecie. tumblr/weheartit/google/facebook no i chodziło nam o gify, więc przypomniałam sobie kilka seriali młodzieżowych i z nich szukałam aktorek. nazwiska bohaterek podamy później :) - effy

   Usuń